Dylan O´Brien | Gallery Update #1

3. february 2018 at 16:00 | © Kate | celebs-daily-source |  Gallery Updates >> Dylan O´Brien

Jako dalšího tu máme Dylana O´Briena, který se účastil spoutu premiér k jeho poslednímu filmu Maze Runner: The Death Cure stejně jako zbytek castu. Jako první tu máme fotky z 11. ledna ze Soulu, kde máme prvně fotky z tiskové konference, kde s ním byly teda Thomas a Ki Hong.

GALLERY: male celebrities >> dylan o´brien >> appearances >> 2018 >> maze runner: the death cure´ seoul press conference [11/02/18] (43x)

Taky tu máme premiéru. Na ní vypadal Dyl naprosto božsky ♥ Prostě on vypadá v obleku naprosto dokoanalé :D Navíc ten jeho úsměv ♥♥ I Thomasovi a Ki Hongovi to moc sluší, ale Dylan je stejně nejhezčí :D

GALLERY: male celebrities >> dylan o´brien >> appearances >> 2018 >> maze runner: the death cure´ seoul premiere [11/01/18] (38x)

Potom se Dylan 18. ledna zůčastnil tentokrát s celým castem fan screeningu. Dylan vypadal opět extrémně dokonale ♥ Prostě on a oblek je dokonalá kombinace :D

GALLERY: male celebrities >> dylan o´brien >> appearances >> 2018 >> maze runnber: the death cure´ fan screening [18/01/18] (38x)

Další fan screening byl 22. ledna v Anglii v Londýně. Tentokrát se, ale Dylan "neobtěžoval" s oblekem a šel takovém jeho normálním oblečení :D Když se dívám na ty fotky tak mi příjde, že všichni z castu přišli na akci a Dylan na ní zapomněl a odzkočil si jen tak z ulice :D Každopádně furt vypadá dobře :D

GALLERY: male celebrities >> dylan o´brien >> appearances >> 2018 >> maze runner: the death cure´ uk fan screening [22/01/18] (43x)

A poslední fotky, které tu mám jsou z 24. ledna a tentokrát z Paříže, kde se konala opět premiéra. Tentokrát si Dylan vzal opět oblek, ale musím říct, že se mi moc nelíbí ten detail :D No, ale to nic nemění na tom, že Dyl vypadal jako vždy dokonale :D (schválně spočítejte někdo kolikrát jsem v tomto článku napsala, že vypadá dokonale :D)

GALLERY: male celebrities >> dylan o´brien >> appearances >> 2018 >> maze runner: the death cure' paris premiere [24/01/18] (16x)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement